105 results in search
28 photos
922 HICKORY COURT Jefferson City MO 65101
$1,168,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 4,717
Days on Market: 108

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
2840 BOBBY COURT Jefferson City MO 65109
$749,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,265
Days on Market: 33

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
70 photos
7412 BODE FERRY ROAD Jefferson City MO 65101
$685,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,520
Days on Market: 10
Open: 5/24/26 4 PM - 5:30 PM

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
102 photos
330 CANNONDALE ROAD Jefferson City MO 65109
$675,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 4,597
Days on Market: 10

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
68 photos
2328 GREEN MEADOW DRIVE Jefferson City MO 65101
$674,900
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 4,043
Days on Market: 140

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
905 HICKORY COURT Jefferson City MO 65101
$665,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,222
Days on Market: 24

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
4116 LIDDY LANE Jefferson City MO 65109
$655,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 3,522
Days on Market: 29

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
3 photos
3415 TIMBER RIDGE LANE Jefferson City MO 65109
$599,900
Beds: 2
Baths: 3
Sq Ft: 1,808
Days on Market: 0

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
5 photos
5908 FALCON CREST LANE Jefferson City MO 65101
$589,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,222
Days on Market: 28

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
5005 SILO HILL LANE Jefferson City MO 65101
$578,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,162
Days on Market: 28

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
734 SARDONYX DRIVE Jefferson City MO 65109
$524,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,841
Days on Market: 94

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
735 SARDONYX DRIVE Jefferson City MO 65109
$499,900
-$6,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,820
Days on Market: 97

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
57 photos
3915 CARMEL DRIVE Jefferson City MO 65109
$499,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,868
Days on Market: 14
Open: 5/24/26 1 PM - 3 PM,
5/25/26 5:30 PM - 7 PM

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
52 photos
820 RONAN COURT Jefferson City MO 65109
$480,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 2,891
Days on Market: 202
Open: 5/23/26 11 AM - 1 PM

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
5640 BIRCH CREEK LANE Jefferson City MO 65101
$474,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,870
Days on Market: 22

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
3608 CODY DRIVE Jefferson City MO 65109
$469,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,455
Days on Market: 80

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
54 photos
304 JOE LANE Jefferson City MO 65101
$469,500
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,481
Days on Market: 57

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
21 photos
227 PARADIGM DRIVE Jefferson City MO 65109
$439,000
-$3,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,357
Days on Market: 72

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
5423 KENVIEW DRIVE Jefferson City MO 65109
$429,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,642
Days on Market: 20

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
105 NASH COURT Jefferson City MO 65101
$414,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,000
Days on Market: 28

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
215 CAREL ROAD Jefferson City MO 65109
$404,900
-$5,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,897
Days on Market: 22

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
1325 SUMMERFIELD DRIVE Jefferson City MO 65109
$399,900
-$9,600
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,955
Days on Market: 150

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
1329 VISTA CAMPO Jefferson City MO 65109
$399,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,628
Days on Market: 1

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
18 photos
4806 NOLAN LANE Jefferson City MO 65109
$399,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,717
Days on Market: 34

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
2700 STATE ROUTE T Jefferson City MO 65109
$389,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,800
Days on Market: 30

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
12 photos
129 POELKER PLACE Jefferson City MO 65109
$389,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,752
Days on Market: 6

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
7012 ROUTE M Jefferson City MO 65101
$385,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,540
Days on Market: 176

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
14 photos
133 POELKER PLACE Jefferson City MO 65109
$379,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,603
Days on Market: 8

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
101 KINGSBURY COURT Jefferson City MO 65109
$352,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,457
Days on Market: 3

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
2901 SUNNY BROOK DRIVE Jefferson City MO 65109
$349,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,981
Days on Market: 35

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment