25 results in search
1 photos
3501 W TRUMAN BOULEVARD Jefferson City MO 65109
$2,950,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft: 25,110
Days on Market: 2478

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
4 photos
3640 W EDGEWOOD DRIVE Jefferson City MO 65109
$2,282,908
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 965

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
3209 MISSOURI BOULEVARD Jefferson City MO 65109
$2,200,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft: 5,300
Days on Market: 205

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
3219 MASONIC COURT Jefferson City MO 65109
$1,999,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft: 13,000
Days on Market: 79

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
12 photos
3118 EMERALD LANE Jefferson City MO 65109
$1,200,000
Beds:
Baths: 4
Sq Ft: 7,637
Days on Market: 267

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
2211 ST MARYS BOULEVARD Jefferson City MO 65109
$1,100,000
Beds:
Baths: 12
Sq Ft: 22,500
Days on Market: 1634

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
2217 ST MARYS BOULEVARD Jefferson City MO 65109
$1,100,000
Beds:
Baths: 8
Sq Ft: 24,000
Days on Market: 1634

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
3560 W EDGEWOOD DRIVE Jefferson City MO 65109
$1,025,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 282

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
5 photos
1330 MISSOURI BOULEVARD Jefferson City MO 65109
$950,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 364

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
9 photos
2004 MIDLAND COURT Jefferson City MO 65101
$864,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft: 7,200
Days on Market: 120

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
1302 CREEK TRAIL DRIVE Jefferson City MO 65109
$775,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft: 6,000
Days on Market: 8

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
8 photos
144 SCOTT STATION ROAD Jefferson City MO 65109
$650,000
Beds:
Baths: 2
Sq Ft: 4,707
Days on Market: 490

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
6 photos
215 E HIGH STREET Jefferson City MO 65101
$599,000
Beds:
Baths: 3
Sq Ft: 11,246
Days on Market: 1060

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
3605 COUNTRY CLUB DRIVE Jefferson City MO 65109
$549,900
-$49,100
Beds:
Baths: 0
Sq Ft: 5,000
Days on Market: 392

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
15 photos
808 WESTLAND DRIVE Jefferson City MO 65109
$460,000
Beds:
Baths: 1
Sq Ft: 6,780
Days on Market: 79

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
1501 LEGION LANE Jefferson City MO 65109
$395,000
Beds:
Baths: 2
Sq Ft: 4,000
Days on Market: 120

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
308 W DUNKLIN STREET Jefferson City MO 65101
$369,900
Beds:
Baths: 2
Sq Ft: 2,752
Days on Market: 15

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
88 photos
615 E HIGH STREET Jefferson City MO 65101
$320,000
Beds:
Baths: 2
Sq Ft: 2,750
Days on Market: 65

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
1436 SOUTHRIDGE DRIVE Jefferson City MO 65109
$296,000
Beds:
Baths: 4
Sq Ft: 6,528
Days on Market: 86

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
2912 SOUTHWOOD HILLS ROAD Jefferson City MO 65101
$249,900
Beds:
Baths: 3
Sq Ft: 4,526
Days on Market: 344

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
2003 ST MARYS BOULEVARD Jefferson City MO 65109
$99,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 162

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
TBD TRADE CENTER PARKWAY Jefferson City MO 65109
$90,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 209

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
1423 RANDY LANE Jefferson City MO 65101
$650,000
Beds:
Baths: 2