12 results in search
45 photos
2116 WHITNEY WOODS COURT Jefferson City MO 65101
$650,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 3,741
Days on Market: 28

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
69 photos
188 PARTRIDGE DRIVE Holts Summit MO 65043
$599,000
-$51,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,299
Days on Market: 38

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
8700 N HARTLEY ROAD Hallsville MO 65255
$595,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,792
Days on Market: 6

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
2470 COUNTY ROAD 4032 Holts Summit MO 65043
$415,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,302
Days on Market: 13

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
51 photos
12 AVERY DRIVE Kaiser MO 65047
$372,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,021
Days on Market: 24

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
952 SARDONYX DRIVE Jefferson City MO 65109
$349,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,233
Days on Market: 27

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
58 photos
921 JASON ROAD Jefferson City MO 65109
$309,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,740
Days on Market: 8

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
2414 COURTYARD DRIVE Jefferson City MO 65109
$299,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,250
Days on Market: 6

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
204 LORI LANE Linn MO 65051
$225,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,800
Days on Market: 35

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
6515 E GILPIN ROAD Ashland MO 65010
$549,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,092
Days on Market: 23

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
1049 ROSERIDGE CIRCLE Jefferson City MO 65101
$289,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,079
Days on Market: 32